SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 10696607
*
nr 1069 6607
Bestick
50/60-tal, bland annat Gense, diverse
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:31:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/10 17:59:25
1
600 kr
13/11 11:51:21
2
350 kr
13/11 11:51:21
1
400 kr (Budbetjänt)
13/11 14:01:27
3
1.000 kr
14/11 16:18:36
4
1.000 kr
14/11 16:18:36
3
1.000 kr (Budbetjänt)
14/11 16:19:53
4
1.100 kr
14/11 16:23:21
3
1.500 kr
14/11 18:02:38
5
1.300 kr
14/11 18:02:38
3
1.400 kr (Budbetjänt)
14/11 19:23:24
6
1.700 kr
14/11 19:26:20
7
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41
-
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53
*
Bestick
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 6607
Bestick
50/60-tal, bland annat Gense, diverse
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/10 17:59:25 | 1 | 600 kr |
13/11 11:51:21 | 2 | 350 kr |
13/11 11:51:21 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
13/11 14:01:27 | 3 | 1.000 kr |
14/11 16:18:36 | 4 | 1.000 kr |
14/11 16:18:36 | 3 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
14/11 16:19:53 | 4 | 1.100 kr |
14/11 16:23:21 | 3 | 1.500 kr |
14/11 18:02:38 | 5 | 1.300 kr |
14/11 18:02:38 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
14/11 19:23:24 | 6 | 1.700 kr |
14/11 19:26:20 | 7 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
6073 Bestick
88 delar, Nysilver, Gense, Svenskt Spets, 60 kniva..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:41 -
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:53